Bakırköy Web Tasarımcı

Bakırköy Web Tasarımcı

Bakırköy Web TasarımcıBakırköy Web Tasarımcı Günümüzün vazgeçilmezlerinden olan ve her alanda karşımıza çıkan en hızlı iletişim yollarından biri web sitesidir. Ancak bir web sitenin tasarımı aşaması çok önemlidir. Profesyonel bir webtasarım çalışması yapabilmek için mutlaka bir  web masterla çalışmak gereklidir. Webtasarımcı (web master); web sitesini geliştiren kişiye verilen bir terimdir. Sitenin yazılım, grafik animasyon sunucu v.b işlemlerinde görev yapan kişilerdir.

 Neden bir web sayfasına ihiyaç duymalıyım veya web sitesi neden gereklidir sorusuna cevap vermek istersek; web sayfalarıniz 24 saat boyunca tüm dünyaya açık olacağı için  bir çok kişiye ulaşır, sayfalarınızda gerekli iletişim bilgilerini kolaylıkla güncelleyebilirisiniz. Ayrıca kullanıcılarınızın beklentilerini kolaylıkla öğrenebiliriz. Kısacası sizin karvizitiniz olur ve istediğiniz zaman yönlendirebilirisiniz. Bakırköy Web Tasarımcı ya Web sitesi yaptırmaya karar verdikten sonra en önemli adım web tasarımcıdır. Öncelikle kafanızda tasarladığınız istediğiniz siteden ve içeriklerinden web mastarınıza bahsedin. Sizin verdiğiniz bilgiler ışığında bir taslak çalışma ortaya çıkacaktır.

Bu çalışmanın içinde Anasayfa ve alt sayfalar belirlenip sekmelere isim verilecektir. Örneğin alt sayfalar için  Hakkımızda, iletişim  ve Referanslar bölümü uygun olacaktır. Ana sayfa ise giriş sayfanız olup ve görsel açıdan daha zengin olmalıdır. İkinci aşama ise grafik programlarını kullanarak sayfa tasarımlarının hazırlanması tasarımın en önemli bölümünün sitenizin resimleri, bannerları, arka plan renginden tutunda yazı tipinin ne olması gerektiğine karar verilir. Daha sonra siteye en uygun programlama dili belirlenir. Ve sitenin kodlanma bölümüne geçilir buradaki ön önemli bölümlerden biride alt sayfaların ana sayfaya bağlanmasıdır. En son olarak da seo optimazyonu yapılır yani google arama motorunda sitenizle ilgili içerik aratıldığında sitenizin ilk sayfalarda görüntülenmesidir. Bu konu hakkında daha detaylı bir çalışma isterseniz web tasarımcınızla ayrıca görüşmeniz gerekmektedir.

Bakırköy Web Tasarımcı Kısaca bir web sitesinin yapım aşamalarından bahsettik. Sizde herhangi bir konu veya şirketiniz için bir web sitesi yaptırmak istiyorsanız ve profesyonel bir web tasarımcıyla çalışmak istiyorsanız  www.bakirkoywebtasarim.com adresimizi  ziyaret edip bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca kurumsal, e-katolog, online satış sistemleri, e-ticaret sistemi tasarımı, kurumsal logo ve grafik tasarımı, sosyal medya sistemleri gibi çalışmaları da profesyonel bir şekilde hizmetinize sunmaktayız.

About the Author